Tejp Bavlněný - 5cm x 5m

 

  • Úleva od bolesti
  • Prevence proti zraněním
  • Podporu svalstva a kloubů
  • Podporu krevního a lymfatického oběhu,
  • Pomoc při otocích
  • Aktivace určitého svalu
  • Podporu těžkého těhotenského bříška
Na dotaz
Značka: GemMedical
380 Kč
Kategorie: Regeneruj

 

EM Kinesiology Tape je elastická páska z čisté bavlněné tkaniny, která uleví od otoků, bolesti kloubů a svalů. Při bežné každodenní činnosti vydrží až 5 dní. Využijte síly přírodních materiálů a ulevte si od bolesti namožených svalů a kloubů. Tejp dokáže pomoc i při otokách a průtoku lymfy. Používat tuto kouzelnou pásku zvládnete i vy. Tejpy nejsou jen pro sportovce. Jejich využití je opravdu široké.

BALENÍ OBSAHUJE TEJP 5cm x 5m

                                                                 

Hlavní přednosti:

SILNÁ VÝDRŽ - Díky lékařské pryskyřici a silné adhezi GEM tejp vydží na kůži s přehledem 5 dní.

ŽÁDNÁ OMEZENÍ - S nalepeným tejpem nepřichází žádné omezení. Tejp vydrží zátěž během sportu, koupání, plavání, saunu, vířivku nebo i časté oblékání.

OVĚŘENÉ VÝSLEDKY - Výsledky, kterých dosahují naše GEM tejpy a tejpování, máme podložené testem vlastností realizovaným EU.

VLASTNOSTI - Tejp je voděodolný, prodyšný, roztažitelný podélně a neobsahuje latex! Hypoalergenní lepidlo je vhodné i pro děti a citlivou kůži.

ROZMĚR - 5 metrů dlouhá role vystačí i těm nejnáročnějším uživatelům. Role je v celku, díky tomu si vyměříte přesnou délku podle potřeby. Celá role vám vystačí v průměru na 2 měsíce.

DRUHÁ KŮŽE - Díky elasticitě materiálu až 160%, GEM tejp perfektně kopíruje vaše pohyby. Téměř o něm nebudete vedět.

 

NÁVOD:

Základem všeho je suchá, čistá, odmaštěná a nejlépe také oholená kůže. Při omytí místa aplikace vyčkejte alespoň 20 minut a až poté nalepte. Po osprchování se s nalepenou páskou ji důkladně vysušte přikládáním ručníku, netřete ručníkem po pásce!

Zpět do obchodu