Noční a denní spalovač - 24/7 CARB BURNER

 

  • Spaluješ ve dne i v noci, 24 hodin denně!
  • 2 odlišné vzorce, které maximalizují výsledky hubnutí
  • Udržuje optimální hladinu krevního tlaku
  • Blokuje vstřebávání cukru
  • Potlačuje chuť k jídlu
  • Dodává energie přes den
  • Zajišťuje klidný spánek přes noc

 

Skladem
Značka: Valentus
1 490 Kč
Kategorie: Zhubni Snadno


AM formula pro akční den, odbourávání tuků a pocitu sytosti, podporuje bdělost, zmírňuje únavu, podporuje vytrvalost a zvyšuje výkonnost. Podporuje odbourávání a tvorbu tuků. Snižuje ukládání karbohydrátů a jejich absorbci. Snižuje chuť na sladké a podporuje pocit sytosti. Napomáhá k udržování zdravé hladiny krevního tlaku. PM formula pro klidný spánek a efektivní vstřebávání sacharidů. 24/7 Carb Burner AM / PM je jiný v tom, že se jedná o 2 naprosto odlišné preparáty, které společně maximalizují kontrolu hmotnosti, ať už je den nebo noc, aniž by spánek jakkoli omezily.
Způsob řízení úbytku hmotnosti po celých 24 hodin od Doktora Josepha Ahrense: Dr. Ahrens byl dvakrát nominován na Nobelovu cenu se specializací na rostlinnou a živočišnou fyziologii. V současnosti proslul svou průlomovou prací v oblasti metabolismu. 

BALENÍ OBSAHUJE 2x60 TOBOLEK (73,26g)

 

SLOŽENÍ:

AM Kapsle: Hruškový prášek, extrakt ze zelené kávy, extrakt z moruše, extrakt z damiány, extrakt z maliníku, guaranový prášek, extrakt z galgánu, prášek z arónie, želatina, mikrokrystalická celuóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.
PM Kapsle: Hruškový prášek, extrakt ze zelené kávy, extrakt z moruše, extrakt z maliníku, extrakt z galgánu, prášek z arónie, višňový prášek, L-Theanin, Melatonin, želatina, mikrokrystalická celuóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

                                                                

NÁVOD:

Denně 2 kapsle ráno s jídlem a 2 kapsle večer s jídlem. Dodržujte pitný režim! Balení obsahuje 30 dávek.

 

Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt užívat. 

Zpět do obchodu